Na obiekcie Stadion ul. Bukowa odbyło się spotkanie pomiędzy GKS Katowice oraz Stomil Olsztyn zakończone wynikiem 2-1

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy GKS Katowice oraz Stomil Olsztyn wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-1.

W dniu 2021-10-03 16:00 na stadionie Stadion ul. Bukowa rozegrał się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 11 pomiędzy GKS Katowice a Stomil Olsztyn.

Gole strzelali: D. Pavlas 46' 1-0 P. Zych 70' 1-1 B. Jaroszek 90' 2-1

Żółte kartki GKS Katowice: A. Wozniak 38' F. Szymczak 77' M. Kolodziejski 85'

Żółte kartki Stomil Olsztyn: R. Remisz 35' B. Czajka 90'

Czerwone kartki Stomil Olsztyn:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu GKS Katowice stanie naprzeciw Tychy 71, następne spotkania z drużynami SKRA Częstochowa oraz Puszcza Niepołomice. Kolejno natomiast Stomil Olsztyn z Podbeskidzie. Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Fani piłki nożnej z zapałem śledzą starcia, które odbywają się w lidze I Liga. Interesujące piłkarskie zespoły oraz zawodnicy jak A. Wozniak R. Remisz nierzadko zapewniły wspaniałym entuzjastom wiele emocji. Ustawicznie zdarzają się nieprzepisowe sytuacje z faulem kończące się pokazaniem czerwonej kartki, zapadające w pamięć asysty i gole, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zmagania pomiędzy piłkarzami ligowymi zdarzają się niezwykle zaciekłe, bardzo rzadko bywa jednoznacznie, iż zmagania nie są interesujące. Dlatego też warto śledzić zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek futbolowych oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz oglądać spotkania sportowe profesjonalnej ligi I Liga. GKS Katowice oraz Stomil Olsztyn oraz ich udział w lidze I Liga gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak Stadion ul. Bukowa.