GKS Katowice - Tychy 71, wynik meczu: 2-2

GKS Katowice - Tychy 71, wynik końcowy 2-2.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy GKS Katowice oraz Tychy 71 wynik to 2-0. Końcowy wynik spotkania to 2-2.

W dniu 2021-10-09 10:40 na stadionie Stadion ul. Bukowa rozegrał się interesujący mecz ligi I Liga kolejki 12. Zmierzyły się ze sobą GKS Katowice i Tychy 71.

Gole strzelali: P. Szwedzik 8' 1-0 P. Szwedzik 16' 2-0 T. Malec 82' 2-1 O. Repka 85' 2-2

Żółte kartki GKS Katowice:

Żółte kartki Tychy 71: S. Steblecki 59' W. Zytek 74' L. Grzeszczyk 90'

Czerwone kartki Tychy 71:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu GKS Katowice stawi czoła SKRA Częstochowa, następne spotkania z drużynami Puszcza Niepołomice i Nieciecza a Tychy 71 z Stomil Olsztyn. Następne mecze zagra z drużynami SKRA Częstochowa i Wisla Krakow.

Bardzo często mnóstwo fanów śledzi ekscytujące starcia, które tyczą się ligi I Liga. Fascynujące futbolowe drużyny z ligi i piłkarze tacy jak przykładowo S. Steblecki wielokrotnie zagwarantowały pierwszorzędnym entuzjastom wrażenia sięgające zenitu. Zapadające w pamięć walki pomiędzy piłkarzami są zajadłe, nie często okazuje się definitywnie, iż są to widowiska nużące. Zdarzają się spektakularne gole oraz asysty, brutalne sytuacje na faul, które gwarantują wspaniałe przeżycia oraz przyjemność z meczu. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz oglądać wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi I Liga i śledzić zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów futbolowych. GKS Katowice oraz Tychy 71 jak ich udział w lidze I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych utalentowanych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Stadion ul. Bukowa.