GKS Katowice vs Puszcza Niepołomice, wynik spotkania - 1-0

Pierwsza połowa meczu pomiędzy GKS Katowice oraz Puszcza Niepołomice zakończyła się 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2021-10-23 16:00 na obiekcie sportowym Stadion ul. Bukowa rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 14. Na przeciw siebie stanęły GKS Katowice i Puszcza Niepołomice.

Gole strzelali: F. Kozłowski 18' 1-0

Żółte kartki GKS Katowice: P. Szwedzik 11' R. Figiel 14' M. Kolodziejski 83' A. Blad 90' D. Kudla 90'

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: T. Wojcinowicz 21' G. Aftyka 74' E. Thiakane 90' J. Serafin 90'

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Główny arbiter spotkania - K. Kiełczewski. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu GKS Katowice stanie naprzeciw Nieciecza, następne spotkania z drużynami Jastrzębie i Korona Kielce natomiast Puszcza Niepołomice z Tychy 71. Następne mecze zagra z drużynami SKRA Częstochowa i Stomil Olsztyn.

Coraz częściej liczni kibice śledzą niezwykle interesujące starcia ligi I Liga. Uzdolnione futbolowe drużyny z ligi i zawodnicy tacy jak P. Szwedzik T. Wojcinowicz systematycznie sprawiają swoim entuzjastom wrażenia z najwyższej półki. Systematycznie zdarzają się idealne asysty czy bramki, brutalne sytuacje z faulem, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Przyciągające uwagę walki pomiędzy zawodnikami ligowymi są zażarte, nie często bywa ostatecznie, że zmagania nudzą. Z tego powodu warto przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić widowiska piłkarskie emocjonującej ligi I Liga. GKS Katowice oraz Puszcza Niepołomice i ich udział w I Liga gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Stadion ul. Bukowa.