Jastrzębie vs GKS Katowice, wynik spotkania - 0-0

Jastrzębie vs GKS Katowice wynik spotkania 0-0. Dnia 2021-10-30 10:40 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 15. Na przeciw siebie stanęły Jastrzębie i GKS Katowice.

Pierwsza połowa meczu między Jastrzębie a GKS Katowice zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Jastrzębie:

Żółte kartki GKS Katowice:

Czerwone kartki Jastrzębie:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Lasyk. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Jastrzębie stawi czoła Widzew Łódź, następne spotkania z drużynami Tychy 71 i SKRA Częstochowa a GKS Katowice zmierzy się z Korona Kielce. Następne mecze zagra z drużynami ŁKS Łódź i Resovia Rzeszów.

Wierni fani futbolu śledzą starcia, które startują w lidze I Liga. Utalentowane futbolowe zespoły z tejże ligi i zawodnicy tacy jak m.in. wielokrotnie zaserwowały wspaniałym miłośnikom futbolu wrażenia z najwyższej półki. Przyciągające uwagę zmagania między graczami ligowymi są zajadłe, nie często bywa koniec końców, że widowiska nie są interesujące. Zdarzają się książkowe sytuacje podbramkowe czy asysty, bezlitosne faule zakończone żółtą kartką zapewniające wspaniałe przeżycia z meczu. Z tego względu warto śledzić zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych iprzeglądać spotkania sportowe pasjonującej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Jastrzębie i GKS Katowice oraz ich udział w lidze I Liga zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na znamienitym stadionie jak Stadion Miejski.