Mecz pomiędzy GKS Katowice oraz Korona Kielce na obiekcie Stadion ul. Bukowa dnia 2021-11-06 11:40 - wynik końcowy 1-0

GKS Katowice - Korona Kielce, wynik końcowy 1-0.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy GKS Katowice i Korona Kielce zakończyła się 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Dnia 2021-11-06 11:40 na stadionie Stadion ul. Bukowa rozegrał się interesujący mecz ligi I Liga kolejki 16. Zmierzyły się GKS Katowice oraz Korona Kielce.

Gole strzelali: F. Szymczak 27' 1-0

Żółte kartki GKS Katowice: G. Rogala 75'

Żółte kartki Korona Kielce: L. Sierpina 63'

Czerwone kartki Korona Kielce:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Pskit. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu GKS Katowice stawi czoła ŁKS Łódź, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów oraz Miedz Legnica. Kolejno natomiast Korona Kielce podejmie Tychy 71. Następne mecze zagra z drużynami SKRA Częstochowa oraz Puszcza Niepołomice.

Coraz częściej zauważamy, że oddani kibice futbolu śledzą ekscytujące potyczki w lidze I Liga. Mocne piłkarskie drużyny z ligi oraz piłkarze jak G. Rogala L. Sierpina wielokrotnie gwarantują wyśmienitym entuzjastom futbolu emocje z najwyższej półki. Potyczki pomiędzy piłkarzami ligowymi bywają zażarte, niezwykle rzadko bywa ostatecznie, że są to widowiska mało interesujące. Nieustannie obserwujemy bezlitosne faule kończące się czerwoną kartką, przepiękne asysty i gole, które gwarantują wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. Warto więc przeglądać zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych iśledzić spotkania piłkarskie ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. GKS Katowice i Korona Kielce jak ich udział w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak Stadion ul. Bukowa.