Dnia 2021-11-13 17:00 odbył się mecz ŁKS Łódź vs GKS Katowice: 1-0

Dnia 2021-11-13 17:00 na stadionie Stadion Miejski LKS Lodz rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 17 pomiędzy ŁKS Łódź a GKS Katowice.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy ŁKS Łódź a GKS Katowice wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Gole strzelali: Antonio Domínguez 73' 1-0

Żółte kartki ŁKS Łódź: R. Pirulo 46' J. Sobocinski 61'

Żółte kartki GKS Katowice: B. Jaroszek 12' F. Szymczak 61'

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Główny arbiter meczu - . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna ŁKS Łódź stawi czoła Chrobry Głogów, następne spotkania z drużynami Tychy 71 oraz SKRA Częstochowa natomiast GKS Katowice z Resovia Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Miedz Legnica oraz Podbeskidzie.

Kibice z dużym zaangażowaniem śledzą niezwykle fascynujące potyczki, które dotyczą ligi I Liga. Ciekawe piłkarskie drużyny z ligi oraz zawodnicy jak R. Pirulo B. Jaroszek raz za razem zaserwowały fantastycznym miłośnikom futbolu mnóstwo niesamowitych emocji. Nieustannie zdarzają się bezwzględne sytuacje na faul, wspaniałe bramki czy asysty dodające dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Przyciągające uwagę potyczki pomiędzy graczami ligowymi okazują się nieustępliwe, nie często bywa, iż są to widowiska statyczne. Zachęcamy każdego z kibiców, aby śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich iśledzić spotkania piłkarskie lubianej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak ŁKS Łódź i GKS Katowice w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Stadion Miejski LKS Lodz.