Dnia 2021-11-26 17:00 odbył się mecz GKS Katowice vs Miedz Legnica zakończony wynikiem 2-3

Po pierwszej połowie spotkania między GKS Katowice a Miedz Legnica wynik to 1-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-3.

Dnia 2021-11-26 17:00 na stadionie Stadion ul. Bukowa odbył się mecz ligi I Liga kolejki 19. Na przeciw siebie stanęły GKS Katowice oraz Miedz Legnica.

Gole strzelali: G. Janiszewski 10' 1-0 M. Dominguez 23' 1-1 A. Woźniak 49' 2-1 M. Śliwa 53' 2-2 M. Śliwa 84' 2-3

Żółte kartki GKS Katowice: R. Figiel 68'

Żółte kartki Miedz Legnica: M. Lehaire 68' H. Bahaid 88'

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Główny arbiter spotkania to P. Gryckiewicz. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu GKS Katowice zmierzy się już z Resovia Rzeszów, następne spotkania z drużynami Podbeskidzie oraz Sandecja Nowy Sącz. Kolejno natomiast Miedz Legnica z Tychy 71. Następne mecze zagra z drużynami SKRA Częstochowa oraz Puszcza Niepołomice.

Coraz częściej zauważamy, iż oddani kibice piłki nożnej śledzą poczynania, które mają miejsce w lidze I Liga. Interesujące zespoły piłkarskie z tej ligi oraz zawodnicy tacy jak R. Figiel M. Lehaire raz za razem zaserwowały wyśmienitym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Systematycznie obserwujemy spektakularne sytuacje podbramkowe oraz asysty, brutalne faule gwarantujące niesamowite wrażenia oraz przyjemność z meczu. Niesamowite zmagania między drużynami są zajadłe, nie często zdarza się jednoznacznie, iż są to potyczki usypiające. Zachęcamy każdego fana futbolu, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, oglądać widowiska piłkarskie znakomitej ligi I Liga oraz przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak GKS Katowice oraz Miedz Legnica w lidze I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych wybitnych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na znamienitym stadionie jak Stadion ul. Bukowa.