Mecz Podbeskidzie kontra GKS Katowice dnia 2021-12-04 11:40 na stadionie Stadion Miejski - wynik końcowy 1-2

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Podbeskidzie oraz GKS Katowice wynik to 1-2. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

Dnia 2021-12-04 11:40 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się mecz ligi I Liga kolejki 20. Zmierzyły się Podbeskidzie i GKS Katowice.

Gole strzelali: F. Szymczak 16' 0-1 K. Biliński 18' 1-1 F. Szymczak 45' 1-2

Żółte kartki Podbeskidzie: J. Bieronski 32' M. Kowalski-Haberek 87'

Żółte kartki GKS Katowice: Z. Wojciechowski 7' B. Jaroszek 51' F. Kozlowski 90'

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Sędzią głównym tego spotkania był S. Jarzebak. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu Podbeskidzie stawi czoła Tychy 71, następne spotkania z drużynami SKRA Częstochowa i Puszcza Niepołomice. Kolejno natomiast GKS Katowice zmierzy się z Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Sosnowiec i Chrobry Głogów.

Liczni kibice śledzą fascynujące starcia, które startują w lidze I Liga. Utalentowane zespoły futbolowe i piłkarze jak J. Bieronski Z. Wojciechowski często zagwarantowały kapitalnym sympatykom mnóstwo niesamowitych emocji. Natrafiamy na wspaniałe gole oraz asysty, bezwzględne sytuacje na faul zakończone pokazaniem czerwonej kartki zapewniające niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Zmagania pomiędzy graczami ligowymi są zaciekłe, nie często okazuje się ostatecznie, iż są to spotkania usypiające. Z tego względu warto śledzić mecze futbolowe popularnej ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Podbeskidzie oraz GKS Katowice i ich udział w lidze I Liga gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych doświadczonych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski.