Mecz Resovia Rzeszów kontra GKS Katowice, wynik końcowy 2-2

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Resovia Rzeszów oraz GKS Katowice wynik wynosił 1-2. Końcowy wynik meczu to 2-2.

Dnia 2021-12-01 19:30 na stadionie Stadion Stal odbył się interesujący mecz ligi I Liga kolejki 18. Zmierzyły się Resovia Rzeszów i GKS Katowice.

Gole strzelali: P. Szwedzik 5' 0-1 M. Mróz 29' 1-1 P. Szwedzik 45' 1-2 J. Wróbel 73' 2-2

Żółte kartki Resovia Rzeszów: R. Mikulec 55' B. Wasiluk 87'

Żółte kartki GKS Katowice:

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Sędzią głównym tego spotkania był M. Szczerbowicz. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Resovia Rzeszów zmierzy się już z Puszcza Niepołomice, następne spotkania z drużynami Jastrzębie i Korona Kielce. Kolejno natomiast GKS Katowice podejmie Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Sosnowiec i Chrobry Głogów.

Liczna grupa kibiców z dużym entuzjazmem śledzi poczynania, które odbywają się w lidze I Liga. Uzdolnione drużyny futbolowe z ligi i zawodnicy tacy jak R. Mikulec częstokroć zapewniły wyborowym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Zmagania pomiędzy graczami ligowymi są nader zagorzałe, rzadko bywa definitywnie, iż są to mecze usypiające. Regularnie obserwujemy nieczyste faule zakończone czerwoną kartką, zapadające w pamięć asysty oraz bramki, które gwarantują niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Zachęcamy każdego kibica, żeby śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek futbolowych,śledzić wydarzenia piłkarskiej znanej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Resovia Rzeszów oraz GKS Katowice oraz ich udział w I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion Stal.