Spotkanie pomiędzy Sandecja Nowy Sącz i GKS Katowice dnia 2022-02-27 14:00: wynik 1-1

Sandecja Nowy Sącz - GKS Katowice, wynik końcowy 1-1.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Sandecja Nowy Sącz oraz GKS Katowice wynik to 0-1. Końcowy wynik meczu to 1-1.

W dniu 2022-02-27 14:00 na obiekcie sportowym Stadion im. Ojca Władysława Augustynka odbył się mecz ligi I Liga kolejki 21. Zmierzyły się ze sobą Sandecja Nowy Sącz i GKS Katowice.

Gole strzelali: P. Szwedzik 24' 0-1 L. Zjawinski 78' 1-1

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: S. Rudol 1' D. Szufryn 28' M. Walski 51'

Żółte kartki GKS Katowice: A. Jedrych 56' G. Rogala 61'

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Główny sędzia meczu to . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Sandecja Nowy Sącz zmierzy się już z Tychy 71, następne spotkania z drużynami SKRA Częstochowa i Puszcza Niepołomice. Kolejno natomiast GKS Katowice z Zaglebie Sosnowiec. Następne mecze zagra z drużynami Chrobry Głogów i Arka Gdynia.

Wierni fani śledzą fascynujące potyczki w lidze I Liga. Składające się z zdolnych napastników/obrońców futbolowe zespoły z ligi i zawodnicy tacy jak S. Rudol A. Jedrych nierzadko zaserwowały wyborowym entuzjastom wiele wrażeń. Zapadające w pamięć zmagania pomiędzy graczami zdarzają się bardzo zajadłe, rzadko zdarza się definitywnie, iż są to mecze nużące. Systematycznie obserwujemy zapadające w pamięć asysty oraz gole, nieczyste sytuacje z faulem zakończone czerwoną kartką, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Dlatego też warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych,przeglądać mecze futbolowe emocjonującej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Uczestnictwo takich drużyn jak Sandecja Nowy Sącz oraz GKS Katowice w lidze I Liga zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion im. Ojca Władysława Augustynka.