Mecz między Zaglebie Sosnowiec i GKS Katowice zakończony wynikiem 0-1 na obiekcie Stadion Ludowy

Zaglebie Sosnowiec kontra GKS Katowice wynik meczu 0-1. Dnia 2022-03-04 19:30 na obiekcie sportowym Stadion Ludowy odbył się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 22 pomiędzy Zaglebie Sosnowiec a GKS Katowice.

Po pierwszej połowie meczu między Zaglebie Sosnowiec a GKS Katowice wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

Gole strzelali: A. Błąd 80' 0-1

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: V. Sanogo 81' M. Gliwa 84' P. Bryla 87' J. Ribeiro Oliveira 90' D. Jonczy 90'

Żółte kartki GKS Katowice: Z. Wojciechowski 90'

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Sędzią głównym tego spotkania był L. Lewandowski. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu Zaglebie Sosnowiec zmierzy się już z Tychy 71, następne spotkania z drużynami SKRA Częstochowa i Puszcza Niepołomice. Kolejno natomiast GKS Katowice z Chrobry Głogów. Następne mecze zagra z drużynami Arka Gdynia i Widzew Łódź.

Liczna grupa kibiców śledzi fascynujące potyczki w lidze I Liga. Ciekawe drużyny futbolowe i zawodnicy jak V. Sanogo Z. Wojciechowski nieustannie serwują pierwszorzędnym miłośnikom wrażenia zapadające w pamięć. Zmagania między drużynami bywają bardzo zaciekłe, nie często okazuje się ostatecznie, że spotkania nudzą fana. Nieustannie natrafiamy na bezwzględne faule kończące się niejednokrotnie pokazaniem czerwonej kartki, widowiskowe asysty czy gole, które dodają niesamowite wrażenia z meczu. Gorąco zachęcamy każdego fana, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, oglądać mecze futbolowe znanej ligi I Liga i przeglądać zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Zaglebie Sosnowiec oraz GKS Katowice i ich udział w I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion Ludowy.