Arka Gdynia vs GKS Katowice, wynik spotkania 2-2

Po pierwszej połowie spotkania między Arka Gdynia oraz GKS Katowice wynik to 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-2.

Dnia 2022-03-19 19:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się znakomity mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 24 pomiędzy Arka Gdynia a GKS Katowice.

Gole strzelali: F. Szymczak 25' 0-1 M. Marcjanik 74' 1-1 K. Czubak 89' 2-1 A. Jędrych 90' 2-2

Żółte kartki Arka Gdynia:

Żółte kartki GKS Katowice: O. Repka 41'

Czerwone kartki Arka Gdynia:

Sędzią głównym tego spotkania był W. Myć. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Arka Gdynia zmierzy się już z Tychy 71, następne spotkania z drużynami SKRA Częstochowa oraz Puszcza Niepołomice. Kolejno natomiast GKS Katowice zmierzy się z Widzew Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Polkowice oraz Odra Opole.

Coraz częściej zauważamy, iż kibice śledzą starcia, które dotyczą ligi I Liga. Fascynujące drużyny piłkarskie oraz zawodnicy jak O. Repka częstokroć zaserwowały pierwszorzędnym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Regularnie trafiamy na idealnie wyliczone sytuacje podbramkowe oraz asysty, nieczyste sytuacje z faulem gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Interesujące potyczki między piłkarzami z ligi bywają bezkompromisowe, rzadko bywa jednoznacznie, iż widowiska przynudzają. To też warto śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich orazśledzić widowiska sportowe wyjątkowej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Arka Gdynia oraz GKS Katowice oraz ich udział w lidze I Liga zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion Miejski.