GKS Katowice - Chrobry Głogów, wynik meczu: 0-0

W dniu 2022-03-14 17:00 na obiekcie sportowym Stadion ul. Bukowa odbył się znakomity mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 23. Na przeciw siebie stanęły GKS Katowice i Chrobry Głogów.

Pierwsza połowa meczu między GKS Katowice a Chrobry Głogów zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki GKS Katowice: G. Rogala 41' F. Szymczak 42' A. Wozniak 90'

Żółte kartki Chrobry Głogów: J. Kolenc 71'

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Pskit. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu GKS Katowice zmierzy się już z Widzew Łódź, następne spotkania z drużynami Górnik Polkowice i Odra Opole a Chrobry Głogów zmierzy się z SKRA Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Puszcza Niepołomice i Jastrzębie.

Dzisiaj liczni kibice śledzą interesujące potyczki, które odbywają się w lidze I Liga. Składające się z uzdolnionych obrońców i napastników futbolowe zespoły z ligi i zawodnicy jak G. Rogala J. Kolenc wielokrotnie serwują swoim kibicom wiele przeżyć. Potyczki między drużynami ligowymi okazują się nieustępliwe, nie często bywa, że zmagania przynudzają. Nieprzerwanie zdarzają się wyjątkowe asysty czy gole, nieczyste faule dodające smaczku całemu widowisku. Z tego powodu warto śledzić zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i oglądać mecze futbolowe pasjonującej ligi I Liga. GKS Katowice i Chrobry Głogów jak ich udział w lidze I Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion ul. Bukowa.