Spotkanie GKS Katowice kontra Górnik Polkowice, wynik końcowy 1-2

Po pierwszej połowie spotkania między GKS Katowice i Górnik Polkowice wynik wynosił 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

Dnia 2022-04-02 16:00 na obiekcie sportowym Stadion ul. Bukowa odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 26. Na przeciw siebie stanęły GKS Katowice i Górnik Polkowice.

Gole strzelali: A. Purzycki 21' 0-1 A. Woźniak 83' 1-1 M. Szuszkiewicz 90' 1-2

Żółte kartki GKS Katowice: G. Janiszewski 29' F. Kozlowski 70'

Żółte kartki Górnik Polkowice: M. Piatkowski 89' J. Szymanski 90'

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna GKS Katowice stanie naprzeciw Widzew Łódź, następne spotkania z drużynami Odra Opole i Stomil Olsztyn a Górnik Polkowice z Odra Opole. Następne mecze zagra z drużynami Tychy 71 i SKRA Częstochowa.

Bardzo często liczni fani piłki nożnej śledzą interesujące starcia w lidze I Liga. Mocne zespoły piłkarskie z tejże ligi i piłkarze jak G. Janiszewski M. Piatkowski nieraz zaserwowały pierwszorzędnym miłośnikom emocje z najwyższej półki. Zapadające w pamięć zmagania między zawodnikami zdarzają się nader zagorzałe, nie często zdarza się, że są to spotkania nużące. Trafiamy na nieczyste sytuacje na faul zakończone bardzo często żółtym kartonikiem, wyśmienite asysty i sytuacje podbramkowe zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Warto więc śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych,oglądać mecze piłkarskie emocjonującej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. GKS Katowice i Górnik Polkowice i ich udział w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Stadion ul. Bukowa.