Mecz GKS Katowice - Widzew Łódź dnia 2022-04-06 18:30 na stadionie Stadion ul. Bukowa - wynik końcowy 0-2

GKS Katowice - Widzew Łódź, wynik 0-2. W dniu 2022-04-06 18:30 na stadionie Stadion ul. Bukowa odbył się mecz ligi I Liga kolejki 25 pomiędzy GKS Katowice a Widzew Łódź.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy GKS Katowice a Widzew Łódź zakończyła się 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-2.

Gole strzelali: M. Hanousek 41' 0-1 P. Kita 84' 0-2

Żółte kartki GKS Katowice: M. Urynowicz 75'

Żółte kartki Widzew Łódź: M. Hanousek 21' K. Danielak 42' M. Kreuzriegler 48'

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Główny sędzia meczu - J. Małyszek. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu GKS Katowice stawi czoła Stomil Olsztyn, następne spotkania z drużynami Tychy 71 oraz SKRA Częstochowa natomiast Widzew Łódź zmierzy się z Puszcza Niepołomice. Następne mecze zagra z drużynami Jastrzębie oraz Korona Kielce.

Wierni kibice piłki nożnej śledzą interesujące poczynania ligi I Liga. Składające się z zdolnych graczy piłkarskie zespoły z ligi oraz zawodnicy tacy jak M. Urynowicz M. Hanousek raz za razem gwarantują kapitalnym entuzjastom piłki nożnej wiele pozytywnych emocji. Zdarzają się nieczyste sytuacje z faulem, przechodzące do historii asysty i sytuacje podbramkowe, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Walki pomiędzy graczami z ligi są niezwykle zaciekłe, nie często bywa jednoznacznie, iż są to spotkania usypiające. Zachęcamy każdego z fanów futbolu, żeby przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich orazprzeglądać mecze piłkarskie pasjonującej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. GKS Katowice oraz Widzew Łódź i ich udział w lidze I Liga zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Stadion ul. Bukowa.