Dnia 2022-04-10 16:00 odbyło się spotkanie między GKS Katowice oraz Odra Opole zakończone wynikiem 1-3

Pierwsza połowa meczu między GKS Katowice a Odra Opole zakończyła się 0-1. Końcowy wynik meczu to 1-3.

Dnia 2022-04-10 16:00 na obiekcie sportowym Stadion ul. Bukowa odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 27. Zmierzyły się ze sobą GKS Katowice oraz Odra Opole.

Gole strzelali: L. Kedziora 20' 0-1 A. Piech 56' 0-2 P. Zemlo 74' 0-3 A. Jedrych 77' 1-3

Żółte kartki GKS Katowice: Z. Wojciechowski 32'

Żółte kartki Odra Opole: P. Zemlo 50' M. Kaminski 57'

Czerwone kartki Odra Opole:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna GKS Katowice zmierzy się już z Stomil Olsztyn, następne spotkania z drużynami Tychy 71 oraz SKRA Częstochowa natomiast Odra Opole podejmie Tychy 71. Następne mecze zagra z drużynami SKRA Częstochowa oraz Puszcza Niepołomice.

W dobie dzisiejszych czasów fani z zapałem śledzą interesujące potyczki w lidze I Liga. Interesujące zespoły futbolowe z tej ligi oraz zawodnicy jak Z. Wojciechowski P. Zemlo nieprzerwanie sprawiają wspaniałym fanom mnóstwo zapierających dech w piersiach przeżyć. Ustawicznie zdarzają się efektowne asysty czy sytuacje podbramkowe, nieczyste faule, które zapewniają dreszcz emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Niesamowite walki między graczami z ligi są zażarte, nie często bywa koniec końców, że są to spotkania nie warte uwagi. Z tego powodu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać spotkania piłkarskie pasjonującej ligi I Liga oraz przeglądać zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak GKS Katowice i Odra Opole z ligi I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych wybitnych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadion ul. Bukowa.