Dnia 2022-04-19 18:30 na obiekcie Stadion OSiR miało miejsce spotkanie Stomil Olsztyn kontra GKS Katowice zakończone wynikiem 0-1

Po pierwszej połowie meczu między Stomil Olsztyn a GKS Katowice wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-1.

W dniu 2022-04-19 18:30 na stadionie Stadion OSiR odbył się znakomity mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 28 pomiędzy Stomil Olsztyn a GKS Katowice.

Gole strzelali: F. Szymczak 84' 0-1

Żółte kartki Stomil Olsztyn: P. Mikita 90' M. Spychala 90' K. Zwir 90'

Żółte kartki GKS Katowice: A. Wozniak 71' A. Blad 90' M. Kolodziejski 90'

Czerwone kartki Stomil Olsztyn:

Główny sędzia meczu - P. Urban. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Stomil Olsztyn stanie naprzeciw Tychy 71, następne spotkania z drużynami Sandecja Nowy Sącz oraz SKRA Częstochowa. Kolejno natomiast GKS Katowice zmierzy się z SKRA Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Puszcza Niepołomice oraz Jastrzębie.

W dzisiejszych czasach wielu fanów piłki nożnej śledzi bardzo fascynujące poczynania, które startują w lidze I Liga. Fascynujące piłkarskie zespoły oraz piłkarze jak P. Mikita A. Wozniak wielokrotnie sprawiają wyborowym entuzjastom wiele przeżyć. Wspaniałe zmagania między graczami ligowymi bywają nieustępliwe, bardzo rzadko bywa, że są to widowiska usypiające. Trafiamy na widowiskowe bramki i asysty, nieprzepisowe sytuacje z faulem zakończone pokazaniem żółtej kartki, które zapewniają smaczku całemu wydarzeniu. Zachęcamy każdego z fanów, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli, oglądać spotkania piłkarskie lubianej ligi I Liga oraz śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Stomil Olsztyn i GKS Katowice jak ich udział w I Liga zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Stadion OSiR.