Tychy 71 vs GKS Katowice, wynik meczu - 1-1

Tychy 71 vs GKS Katowice 1-1.

Pierwsza połowa spotkania między Tychy 71 a GKS Katowice zakończyła się wynikiem 1-1. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Dnia 2022-04-24 10:40 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 29 pomiędzy Tychy 71 a GKS Katowice.

Gole strzelali: M. Roginic 11' 0-1 M. Manka 39' 1-1

Żółte kartki Tychy 71:

Żółte kartki GKS Katowice: D. Pavlas 26' R. Figiel 37' Z. Wojciechowski 90'

Czerwone kartki Tychy 71:

Główny sędzia meczu to . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Tychy 71 stanie naprzeciw Stomil Olsztyn, następne spotkania z drużynami SKRA Częstochowa i Puszcza Niepołomice natomiast GKS Katowice z SKRA Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Puszcza Niepołomice i Jastrzębie.

Coraz częściej zauważamy, że oddani kibice futbolu śledzą fascynujące potyczki, które dotyczą ligi I Liga. Fascynujące zespoły futbolowe z ligi i zawodnicy tacy jak D. Pavlas nieustannie gwarantują wyśmienitym miłośnikom futbolu emocje z najwyższej półki. Przyciągające uwagę zmagania między drużynami piłkarskimi są bezkompromisowe, nie często bywa definitywnie, że spotkania nudzą. Bardzo często zdarzają się zapadające w pamięć asysty oraz sytuacje podbramkowe, brutalne faule zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Dlatego więc warto śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i śledzić wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi I Liga. Tychy 71 i GKS Katowice i ich udział w lidze I Liga gwarantuje super emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski.