Mecz pomiędzy GKS Katowice i SKRA Częstochowa dnia 2022-04-27 16:00 na stadionie Stadion ul. Bukowa: 3-0

GKS Katowice - SKRA Częstochowa, wynik końcowy 3-0.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy GKS Katowice i SKRA Częstochowa zakończyła się 1-0. Końcowy wynik spotkania to 3-0.

W dniu 2022-04-27 16:00 na stadionie Stadion ul. Bukowa rozegrał się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 30. Na przeciw siebie stanęły GKS Katowice i SKRA Częstochowa.

Gole strzelali: F. Szymczak 14' 1-0 F. Szymczak 78' 2-0 J. Karbownik 88' 3-0

Żółte kartki GKS Katowice: M. Kolodziejski 45'

Żółte kartki SKRA Częstochowa: B. Burman 10'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa: M. Kos 26'

Główny arbiter spotkania - M. Opaliński. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu GKS Katowice stanie naprzeciw Jastrzębie, następne spotkania z drużynami Korona Kielce i ŁKS Łódź a SKRA Częstochowa z Stomil Olsztyn. Następne mecze zagra z drużynami Puszcza Niepołomice i Jastrzębie.

Liczna grupa kibiców śledzi poczynania, które dotyczą ligi I Liga. Złożone z uzdolnionych zawodników piłkarskie zespoły i zawodnicy tacy jak m.in. M. Kolodziejski B. Burman nieprzerwanie gwarantują własnym wiernym fanom wrażenia z najwyższej półki. Trafiamy na wyjątkowe sytuacje podbramkowe i asysty, nieprzepisowe sytuacje z faulem, które zapewniają wspaniałe przeżycia z meczu. Zmagania pomiędzy zawodnikami zdarzają się niezwykle zaciekłe, niezwykle rzadko okazuje się, że są to potyczki nie warte uwagi. Dlatego więc warto śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i śledzić wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi I Liga. GKS Katowice i SKRA Częstochowa i ich udział w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion ul. Bukowa.