Puszcza Niepołomice kontra GKS Katowice, wynik spotkania - 1-1

Dnia 2022-05-01 16:00 na obiekcie sportowym Stadion ul. Kusocińskiego rozegrał się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 31 pomiędzy Puszcza Niepołomice a GKS Katowice.

Po pierwszej połowie spotkania między Puszcza Niepołomice oraz GKS Katowice wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

Gole strzelali: R. Kidrič 68' 1-0 A. Woźniak 80' 1-1

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: H. Tomalski 53'

Żółte kartki GKS Katowice: M. Kolodziejski 69' O. Repka 83'

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Główny arbiter spotkania to R. Trochimiuk. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Puszcza Niepołomice stawi czoła Tychy 71, następne spotkania z drużynami SKRA Częstochowa oraz Stomil Olsztyn a GKS Katowice z Jastrzębie. Następne mecze zagra z drużynami Korona Kielce oraz ŁKS Łódź.

Oddani kibice piłki nożnej śledzą potyczki, które tyczą się ligi I Liga. Uzdolnione zespoły piłkarskie z ligi oraz zawodnicy jak H. Tomalski M. Kolodziejski nierzadko zagwarantowały swoim wiernym miłośnikom piłki nożnej mnóstwo wspaniałych emocji. Walki między zawodnikami ligowymi zdarzają się niezwykle zaciekłe, nie często bywa koniec końców, że są to mecze statyczne. Regularnie obserwujemy nieczyste faule, widowiskowe sytuacje podbramkowe czy asysty zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Z tego względu warto przeglądać wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz śledzić zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak Puszcza Niepołomice oraz GKS Katowice w lidze I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion ul. Kusocińskiego.