Na obiekcie Stadion ul. Bukowa miało miejsce spotkanie GKS Katowice kontra Jastrzębie zakończone wynikiem 3-1

GKS Katowice kontra Jastrzębie 3-1.

Pierwsza część spotkania między GKS Katowice i Jastrzębie zakończyła się wynikiem 2-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-1.

Dnia 2022-05-07 18:30 na stadionie Stadion ul. Bukowa odbył się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 32 pomiędzy GKS Katowice a Jastrzębie.

Gole strzelali: A. Jędrych 5' 1-0 F. Szymczak 31' 2-0 A. Jędrych 70' 3-0 M. Bondarenko 90' 3-1

Żółte kartki GKS Katowice: B. Jaroszek 54'

Żółte kartki Jastrzębie: O. Podhorin 30' M. Bondarenko 33'

Czerwone kartki Jastrzębie:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu GKS Katowice zmierzy się już z Korona Kielce, następne spotkania z drużynami ŁKS Łódź i Tychy 71. Kolejno natomiast Jastrzębie zmierzy się z SKRA Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami i .

Liczni kibice śledzą ekscytujące poczynania, które odbywają się w lidze I Liga. Mocne futbolowe zespoły i zawodnicy tacy jak B. Jaroszek O. Podhorin stale serwują kapitalnym sympatykom wiele przeżyć. Potyczki między drużynami futbolowymi bywają niezwykle nieustępliwe, niezwykle rzadko okazuje się, iż potyczki nudzą kibica. Nieustannie obserwujemy zapadające w pamięć asysty oraz sytuacje podbramkowe, nieczyste sytuacje z faulem gwarantujące dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Zachęcamy każdego fana, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, przeglądać widowiska piłkarskie ligi I Liga i śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. GKS Katowice i Jastrzębie i ich udział w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Stadion ul. Bukowa.