Korona Kielce - GKS Katowice, wynik meczu 1-2

W dniu 2022-05-14 10:40 na stadionie Suzuki Arena rozegrał się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 33. Zmierzyły się Korona Kielce i GKS Katowice.

Po pierwszej połowie spotkania między Korona Kielce oraz GKS Katowice wynik wynosił 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

Gole strzelali: A. Błąd 43' 0-1 P. Szwedzik 48' 0-2 L. Zarandia 90' 1-2

Żółte kartki Korona Kielce: D. Takac 72'

Żółte kartki GKS Katowice: F. Szymczak 58' M. Roginic 90'

Czerwone kartki Korona Kielce:

Sędzią głównym tego spotkania był G. Kawałko. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu drużyna Korona Kielce stanie naprzeciw Tychy 71, następne spotkania z drużynami ŁKS Łódź i natomiast GKS Katowice z . Następne mecze zagra z drużynami i .

W dobie dzisiejszych czasów kibice z entuzjazmem śledzą pasjonujące potyczki w lidze I Liga. Złożone z zdolnych graczy drużyny piłkarskie z ligi i piłkarze tacy jak między innymi D. Takac F. Szymczak nieraz zapewniły własnym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Stale obserwujemy wyjątkowe bramki oraz asysty, nieczyste sytuacje z faulem dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Zapadające w pamięć walki między drużynami bywają nieustępliwe, rzadko bywa, że widowiska nie są interesujące. Zachęcamy, aby śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań piłkarskich oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić spotkania piłkarskiej znanej ligi I Liga. Korona Kielce oraz GKS Katowice i ich udział w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie, Suzuki Arena.