Spotkanie GKS Katowice vs Nieciecza, wynik 3-3

GKS Katowice vs Nieciecza, wynik końcowy 3-3. W dniu 2022-07-24 16:00 na stadionie Stadion ul. Bukowa odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 2 pomiędzy GKS Katowice a Nieciecza.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy GKS Katowice i Nieciecza wynik wynosił 2-1. Końcowy wynik meczu to 3-3.

Gole strzelali: A. Jędrych 9' 1-0 A. Błąd 16' 2-0 T. Poznar 34' 2-1 T. Poznar 48' 2-2 M. Urynowicz 53' 3-2 D. Pietraszkiewicz 90' 3-3

Żółte kartki GKS Katowice: A. Blad 45' M. Urynowicz 89'

Żółte kartki Nieciecza: T. Poznar 55'

Czerwone kartki Nieciecza: N. Tekijaski 7'

Sędzią głównym tego spotkania był R. Trochimiuk. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu GKS Katowice stanie naprzeciw Podbeskidzie, następne spotkania z drużynami Zaglebie Sosnowiec oraz Wisla Krakow. Kolejno natomiast Nieciecza z Tychy 71. Następne mecze zagra z drużynami SKRA Częstochowa oraz Chrobry Głogów.

Oddani fani piłki nożnej śledzą pasjonujące potyczki, które tyczą się ligi I Liga. Mocne drużyny futbolowe z ligi oraz zawodnicy jak A. Blad T. Poznar nieustannie gwarantują fantastycznym entuzjastom piłki nożnej wiele przeżyć. Zdarzają się widowiskowe asysty oraz gole, bezwzględne faule zakończone niejednokrotnie czerwonym kartonikiem gwarantujące wspaniałe przeżycia z meczu. Zmagania pomiędzy zawodnikami są bardzo zażarte, bardzo rzadko bywa, iż mecze przynudzają. Z tego powodu warto oglądać spotkania sportowe profesjonalnej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz przeglądać zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. GKS Katowice i Nieciecza oraz ich udział w lidze I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Stadion ul. Bukowa.