Mecz ŁKS Łódź kontra GKS Katowice na obiekcie Stadion Miejski LKS Lodz dnia 2022-07-16 18:00: 0-2

Po pierwszej połowie meczu między ŁKS Łódź a GKS Katowice wynik wynosił 0-2. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-2.

W dniu 2022-07-16 18:00 na stadionie Stadion Miejski LKS Lodz rozegrał się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki - 1 pomiędzy ŁKS Łódź a GKS Katowice.

Gole strzelali: O. Repka 8' 0-1 M. Roginić 24' 0-2

Żółte kartki ŁKS Łódź: D. Kort 64' M. Dabrowski 90'

Żółte kartki GKS Katowice: R. Figiel 33' M. Kolodziejski 45'

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Gryckiewicz. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna ŁKS Łódź stanie naprzeciw SKRA Częstochowa, następne spotkania z drużynami Chrobry Głogów i Puszcza Niepołomice. Kolejno natomiast GKS Katowice podejmie Podbeskidzie. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Sosnowiec i Wisla Krakow.

Oddani kibice z zapałem śledzą potyczki ligi I Liga. Ciekawe drużyny futbolowe z ligi i piłkarze jak D. Kort R. Figiel raz za razem zapewniły fantastycznym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Nieustannie natrafiamy na wyśmienite gole i asysty, bezlitosne sytuacje z faulem kończące się żółtą kartką dodające wspaniałe wrażenia z meczu. Potyczki między graczami bywają zajadłe, bardzo rzadko zdarza się, iż potyczki nudzą kibica. Dlatego też warto oglądać widowiska sportowe znakomitej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich. Udział takich zespołów jak ŁKS Łódź i GKS Katowice z ligi I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion Miejski LKS Lodz.