Mecz Resovia Rzeszów vs GKS Katowice zakończony wynikiem 0-1 na stadionie Stadion Stal

Resovia Rzeszów vs GKS Katowice zakończony wynikiem 0-1. Dnia 2022-08-21 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Stal rozegrał się interesujący mecz ligi I Liga kolejki 7 pomiędzy Resovia Rzeszów a GKS Katowice.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Resovia Rzeszów oraz GKS Katowice wynik to 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

Gole strzelali: P. Szwedzik 9' 0-1

Żółte kartki Resovia Rzeszów: R. Bak 43' B. Kwiecien 73'

Żółte kartki GKS Katowice: M. Kolodziejski 20' M. Wasielewski 35'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów: D. Kubowicz 57'

Sędzią głównym tego spotkania był . Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu Resovia Rzeszów stanie naprzeciw Tychy 71, następne spotkania z drużynami Miedz Legnica i SKRA Częstochowa. Kolejno natomiast GKS Katowice z Arka Gdynia. Następne mecze zagra z drużynami Pogoń Szczecin II i Odra Opole.

Coraz częściej zauważamy, że kibice z zaangażowaniem śledzą poczynania ligi I Liga. Mocne piłkarskie drużyny z tej ligi i zawodnicy tacy jak R. Bak M. Kolodziejski raz za razem zagwarantowały swoim wiernym miłośnikom piłki nożnej mnóstwo emocji. Interesujące potyczki pomiędzy graczami z ligi okazują się bezkompromisowe, rzadko zdarza się, że są to mecze statyczne. Zdarzają się spektakularne gole oraz asysty, nieprzepisowe faule kończące się bardzo często czerwonym kartonikiem gwarantujące wspaniałe przeżycia z meczu. Zachęcamy każdego z kibiców, żeby przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi I Liga. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak Resovia Rzeszów oraz GKS Katowice z ligi I Liga gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Stadion Stal.