Na stadionie Stadion ul. Bukowa dnia 2022-08-28 10:40 odbył się mecz GKS Katowice kontra Arka Gdynia zakończony wynikiem 0-1

W dniu 2022-08-28 10:40 na obiekcie sportowym Stadion ul. Bukowa rozegrał się interesujący mecz ligi I Liga kolejki 8 pomiędzy GKS Katowice a Arka Gdynia.

Po pierwszej połowie meczu między GKS Katowice a Arka Gdynia wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-1.

Gole strzelali: O. Haydary 65' 0-1 M. Marcjanik

Żółte kartki GKS Katowice:

Żółte kartki Arka Gdynia: O. Haydary 53' M. Bednarski 80'

Czerwone kartki GKS Katowice: B. Jaroszek 27'

Czerwone kartki Arka Gdynia:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu GKS Katowice stawi czoła Pogoń Szczecin II, następne spotkania z drużynami Odra Opole oraz Górnik Łęczna a Arka Gdynia z Górnik Łęczna. Następne mecze zagra z drużynami Tychy 71 oraz SKRA Częstochowa.

Liczni kibice z entuzjazmem śledzą fascynujące potyczki w lidze I Liga. Ciekawe futbolowe drużyny z tejże ligi oraz zawodnicy tacy jak między innymi O. Haydary wielokrotnie serwują wyborowym entuzjastom emocje z najwyższej półki. Nieustannie obserwujemy bezlitosne sytuacje na faul, wyjątkowe sytuacje podbramkowe czy asysty, które zapewniają niesamowite przeżycia z meczu. Przyciągające uwagę walki między drużynami bywają zażarte, rzadko bywa, że zmagania przynudzają. Zachęcamy każdego fana futbolu, aby przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych,oglądać widowiska sportowe znakomitej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach. GKS Katowice i Arka Gdynia jak ich udział w lidze I Liga zapewnia super emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion ul. Bukowa.