Spotkanie pomiędzy GKS Katowice oraz Chrobry Głogów zakończone wynikiem 1-0 na obiekcie Stadion ul. Bukowa dnia 2022-10-08 13:00

Pierwsza część spotkania pomiędzy GKS Katowice i Chrobry Głogów zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

W dniu 2022-10-08 13:00 na stadionie Stadion ul. Bukowa odbył się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 13. Zmierzyły się GKS Katowice oraz Chrobry Głogów.

Gole strzelali: J. Arak 58' 1-0

Żółte kartki GKS Katowice: J. Arak 74' J. Arak 79' M. Roginic 90'

Żółte kartki Chrobry Głogów: P. Kusztal 32' M. Michalec 70'

Czerwone kartki GKS Katowice: J. Arak 79'

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Główny arbiter meczu to M. Kochanek. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna GKS Katowice stanie naprzeciw Puszcza Niepołomice, następne spotkania z drużynami Gornik Zabrze oraz Stal Rzeszów natomiast Chrobry Głogów z Tychy 71. Następne mecze zagra z drużynami Pogoń Siedlce oraz SKRA Częstochowa.

Fani futbolu śledzą potyczki, które dotyczą ligi I Liga. Interesujące drużyny futbolowe z ligi oraz zawodnicy tacy jak J. Arak P. Kusztal nieustannie sprawiają fantastycznym sympatykom mnóstwo pozytywnych wrażeń. Cieszące oko zmagania pomiędzy piłkarzami bywają bezkompromisowe, niezwykle rzadko bywa, że są to mecze statyczne. Obserwujemy nieprzepisowe sytuacje na faul, wyjątkowe asysty oraz sytuacje podbramkowe zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Dlatego też warto przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych,śledzić mecze futbolowe znakomitej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich znanych drużyn jak GKS Katowice i Chrobry Głogów w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion ul. Bukowa.