Spotkanie Puszcza Niepołomice kontra GKS Katowice zakończone wynikiem 1-1

W dniu 2022-10-15 13:00 na stadionie Stadion ul. Kusocińskiego odbył się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 14. Zmierzyły się ze sobą Puszcza Niepołomice i GKS Katowice.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Puszcza Niepołomice a GKS Katowice wynik to 0-1. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Gole strzelali: J. Arak 45' 0-1 P. Mroziński 79' 1-1

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: M. Koj 73' J. Serafin 77'

Żółte kartki GKS Katowice: O. Repka 13' R. Figiel 67' B. Jaroszek 90'

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Główny arbiter meczu to Ł. Szczech. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Puszcza Niepołomice stawi czoła Wisla Krakow, następne spotkania z drużynami Tychy 71 i SKRA Częstochowa. Kolejno natomiast GKS Katowice podejmie Gornik Zabrze. Następne mecze zagra z drużynami Stal Rzeszów i Ruch Chorzów.

Wierni kibice śledzą fascynujące starcia w lidze I Liga. Liczące się futbolowe zespoły z tej ligi i piłkarze tacy jak przykładowo M. Koj O. Repka raz za razem zagwarantowały wyborowym miłośnikom wrażenia z najwyższej półki. Trafiamy na widowiskowe asysty czy bramki, brutalne faule zakończone czerwoną kartką, które dodają wyjątkowe wrażenia z meczu. Przyciągające uwagę potyczki pomiędzy drużynami futbolowymi okazują się bezkompromisowe, nie często okazuje się jednoznacznie, że spotkania nas nudzą. Z tego względu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz śledzić widowiska piłkarskie lubianej ligi I Liga i przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich. Puszcza Niepołomice oraz GKS Katowice i ich udział w I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych utalentowanych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion ul. Kusocińskiego.