Na obiekcie Stadion ul. Bukowa odbyło się spotkanie GKS Katowice vs Stal Rzeszów zakończone wynikiem 0-0

GKS Katowice vs Stal Rzeszów 0-0.

Po pierwszej połowie spotkania między GKS Katowice i Stal Rzeszów wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

W dniu 2022-10-24 18:30 na obiekcie sportowym Stadion ul. Bukowa odbył się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 15 pomiędzy GKS Katowice a Stal Rzeszów.

Gole strzelali:

Żółte kartki GKS Katowice: M. Kolodziejski 45' D. Dudzinski 55' M. Kolodziejski 88'

Żółte kartki Stal Rzeszów: K. Danielewicz 8' P. Glowacki 72' L. Gora 90'

Czerwone kartki GKS Katowice: M. Kolodziejski 88'

Czerwone kartki Stal Rzeszów:

Główny sędzia spotkania - M. Złotnicki. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu GKS Katowice stawi czoła Chojniczanka Chojnice, następne spotkania z drużynami ŁKS Łódź oraz Nieciecza. Kolejno natomiast Stal Rzeszów podejmie SKRA Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Chrobry Głogów oraz Puszcza Niepołomice.

Coraz częściej zauważamy, że kibice śledzą ekscytujące potyczki w lidze I Liga. Mocne piłkarskie drużyny z ligi oraz piłkarze tacy jak M. Kolodziejski K. Danielewicz wielokrotnie zapewniły wspaniałym miłośnikom piłki nożnej emocje z najwyższej półki. Zdarzają się bezlitosne faule kończące się niejednokrotnie czerwoną kartką, wspaniałe asysty oraz sytuacje podbramkowe gwarantujące pikanterii całemu wydarzeniu. Walki między piłkarzami z ligi bywają niezwykle zagorzałe, rzadko okazuje się, że są to widowiska nie warte uwagi. Dlatego więc warto przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych,śledzić wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich zespołów jak GKS Katowice i Stal Rzeszów w lidze I Liga gwarantuje super emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion ul. Bukowa.