Mecz Nieciecza vs GKS Katowice zakończony wynikiem 1-1

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Nieciecza oraz GKS Katowice zakończyła się 0-1. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

Dnia 2023-02-12 14:00 na stadionie Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 19 pomiędzy Nieciecza a GKS Katowice.

Gole strzelali: M. Marzec 14' 0-1 G. Rogala A. Radwanski 58' 1-1 K. Spiewak

Żółte kartki Nieciecza: M. Ambrosiewicz 45'

Żółte kartki GKS Katowice: B. Jaroszek 24' R. Figiel 51' O. Repka 73'

Czerwone kartki Nieciecza:

Sędzią głównym tego spotkania był . Asystowało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Nieciecza stawi czoła Tychy 71, następne spotkania z drużynami SKRA Częstochowa oraz Chrobry Głogów natomiast GKS Katowice z Podbeskidzie. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Sosnowiec oraz Wisla Krakow.

Oddani fani piłki nożnej śledzą bardzo ciekawe potyczki ligi I Liga. Składające się z utalentowanych obrońców/napastników drużyny futbolowe z ligi oraz zawodnicy tacy jak między innymi M. Ambrosiewicz B. Jaroszek często zagwarantowały własnym stałym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Przyciągające uwagę walki pomiędzy zawodnikami z ligi zdarzają się bardzo nieustępliwe, bardzo rzadko zdarza się jednoznacznie, że potyczki przynudzają. Natrafiamy na przepiękne sytuacje podbramkowe oraz asysty, bezwzględne sytuacje z faulem, które gwarantują smaczku całemu wydarzeniu. Z tego względu warto śledzić mecze futbolowe ligi I Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Nieciecza oraz GKS Katowice jak ich udział w I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica.

Zainspiruj się tym artykułem - wejdź tutaj!