Zaglebie Sosnowiec vs GKS Katowice, wynik spotkania - 2-1

W dniu 2023-02-25 16:30 na obiekcie sportowym Zagłębiowski Park Sportowy rozegrał się interesujący mecz ligi I Liga kolejki 21. Zmierzyły się Zaglebie Sosnowiec i GKS Katowice.

Pierwsza część spotkania między Zaglebie Sosnowiec oraz GKS Katowice zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

Gole strzelali: M. Karwot 7' 1-0 A. Troć 55' 2-0 A. Jędrych 90' 2-1

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: S. Sobczak 30' S. Bonecki 37' M. Rozwandowicz 54' P. Bryla 90'

Żółte kartki GKS Katowice: D. Dudzinski 42' B. Jaroszek 65' M. Roginic 86' R. Figiel 90'

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Główny sędzia spotkania to . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Zaglebie Sosnowiec stawi czoła Tychy 71, następne spotkania z drużynami SKRA Częstochowa i Chrobry Głogów a GKS Katowice z Wisla Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Sandecja Nowy Sącz i Resovia Rzeszów.

Coraz częściej liczni kibice śledzą poczynania, które dotyczą ligi I Liga. Składające się z zdolnych obrońców/napastników zespoły futbolowe i zawodnicy jak S. Sobczak D. Dudzinski częstokroć zaserwowały pierwszorzędnym fanom mnóstwo pozytywnych emocji. Trafiamy na ostre faule zakończone czerwonym kartonikiem, efektowne bramki oraz asysty, które zapewniają niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Walki między graczami z ligi bywają zaciekłe, nie często okazuje się, iż widowiska nudzą kibica. Dlatego więc warto oglądać wydarzenia piłkarskiej ligi I Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych. Zaglebie Sosnowiec oraz GKS Katowice jak ich udział w I Liga zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie jak Zagłębiowski Park Sportowy.