Dnia 2023-03-11 14:00 odbyło się spotkanie Sandecja Nowy Sącz - GKS Katowice - 1-1

W dniu 2023-03-11 14:00 na stadionie Stadion ul. Kusocińskiego rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 23 pomiędzy Sandecja Nowy Sącz a GKS Katowice.

Po pierwszej połowie spotkania między Sandecja Nowy Sącz i GKS Katowice wynik wynosił 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: I. Nekić 33' 0-1 J. Wróbel 68' 1-1

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: K. Slaby 90'

Żółte kartki GKS Katowice: D. Brzozowski 18' A. Blad 59' R. Figiel 65' M. Kolodziejski 70' M. Wasielewski 71'

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Główny arbiter spotkania - . Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu Sandecja Nowy Sącz zmierzy się już z Tychy 71, następne spotkania z drużynami SKRA Częstochowa oraz Chrobry Głogów natomiast GKS Katowice z Resovia Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Arka Gdynia oraz Odra Opole.

Liczna grupa fanów śledzi interesujące poczynania, które odbywają się w lidze I Liga. Uzdolnione zespoły piłkarskie z tejże ligi oraz piłkarze jak K. Slaby D. Brzozowski nieprzerwanie zapewniają pierwszorzędnym kibicom emocje z najwyższej półki. Systematycznie natrafiamy na niezwykłe bramki i asysty, bezwzględne sytuacje na faul, które gwarantują smaczku całemu wydarzeniu. Wspaniałe walki między zawodnikami zdarzają się bardzo zaciekłe, rzadko zdarza się koniec końców, że są to mecze nie warte uwagi. Z tego względu warto śledzić zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz oglądać mecze piłkarskie znanej ligi I Liga. Uczestnictwo takich drużyn jak Sandecja Nowy Sącz i GKS Katowice w lidze I Liga zapewnia super emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion ul. Kusocińskiego.