Mecz pomiędzy GKS Katowice i Resovia Rzeszów dnia 2023-03-18 19:00 na obiekcie Stadion ul. Bukowa - wynik końcowy 0-1

Dnia 2023-03-18 19:00 na obiekcie sportowym Stadion ul. Bukowa odbył się mecz ligi I Liga kolejki 24 pomiędzy GKS Katowice a Resovia Rzeszów.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy GKS Katowice i Resovia Rzeszów zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

Gole strzelali: M. Mróz 33' 0-1

Żółte kartki GKS Katowice: G. Janiszewski 19' R. Figiel 34'

Żółte kartki Resovia Rzeszów: R. Adamski 89'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Sędzią głównym tego spotkania był S. Krasny. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna GKS Katowice zmierzy się już z Arka Gdynia, następne spotkania z drużynami Odra Opole i Górnik Łęczna. Kolejno natomiast Resovia Rzeszów z Tychy 71. Następne mecze zagra z drużynami SKRA Częstochowa i Chrobry Głogów.

Dzisiaj liczni kibice śledzą interesujące starcia ligi I Liga. Fascynujące futbolowe zespoły z ligi i piłkarze jak G. Janiszewski R. Adamski nierzadko zagwarantowały wyśmienitym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Wspaniałe potyczki pomiędzy zawodnikami ligowymi bywają zaciekłe, nie często bywa, że są to spotkania drętwe. Zdarzają się brutalne faule, wspaniałe asysty i bramki zapewniające dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Z tego powodu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i oglądać mecze futbolowe emocjonującej ligi I Liga i przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak GKS Katowice i Resovia Rzeszów z ligi I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion ul. Bukowa.