Mecz GKS Katowice vs Górnik Łęczna zakończony wynikiem 2-0

Po pierwszej połowie meczu między GKS Katowice a Górnik Łęczna wynik wynosił 2-0. Końcowy wynik meczu to 2-0.

W dniu 2023-04-15 18:00 na obiekcie sportowym Stadion ul. Bukowa odbył się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 27. Zmierzyły się ze sobą GKS Katowice oraz Górnik Łęczna.

Gole strzelali: S. Bergier 13' 1-0 S. Bergier 24' 2-0

Żółte kartki GKS Katowice: D. Dudzinski 36' M. Wasielewski 45' B. Jaroszek 65' M. Urynowicz 90'

Żółte kartki Górnik Łęczna: D. Gaska 45' P. Pierzak 49' E. Kryeziu 52' M. Kozak 62' H. Sobol 82'

Czerwone kartki GKS Katowice:

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Główny sędzia meczu to M. Jenda. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu GKS Katowice stanie naprzeciw Tychy 71, następne spotkania z drużynami SKRA Częstochowa oraz Chrobry Głogów. Kolejno natomiast Górnik Łęczna zmierzy się z Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami Tychy 71 oraz Podbeskidzie.

Mnóstwo kibiców śledzi starcia, które tyczą się ligi I Liga. Utalentowane piłkarskie drużyny oraz piłkarze tacy jak m.in. D. Dudzinski D. Gaska raz za razem zaserwowały pierwszorzędnym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Stale obserwujemy bezwzględne sytuacje na faul, idealne bramki oraz asysty, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Walki między piłkarzami bywają niezwykle nieustępliwe, nie często okazuje się, iż są to mecze nie warte uwagi. Z tego powodu warto śledzić zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz przeglądać spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi I Liga. GKS Katowice oraz Górnik Łęczna jak ich udział w I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych utalentowanych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na znamienitym stadionie, Stadion ul. Bukowa.