Spotkanie GKS Katowice kontra Puszcza Niepołomice zakończone wynikiem 2-2

W dniu 2023-05-13 13:00 na obiekcie sportowym Stadion ul. Bukowa rozegrał się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 31 pomiędzy GKS Katowice a Puszcza Niepołomice.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy GKS Katowice a Puszcza Niepołomice zakończyła się 1-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-2.

 

Gole strzelali: P. Mrozinski 17' 0-1 M. Koj A. Kozubal 41' 1-1 S. Bergier S. Bergier 50' 2-1 A. Kozubal R. Kidric 83' 2-2 M. Pieczek

Żółte kartki GKS Katowice: A. Jedrych 16' M. Roginic 90'

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: P. Mrozinski 80'

Czerwone kartki GKS Katowice:

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu GKS Katowice zmierzy się już z Stal Rzeszów, następne spotkania z drużynami Ruch Chorzów i Chojniczanka Chojnice. Kolejno natomiast Puszcza Niepołomice z Tychy 71. Następne mecze zagra z drużynami SKRA Częstochowa i Chrobry Głogów.

Liczni fani futbolu śledzą bardzo ciekawe potyczki, które mają miejsce w lidze I Liga. Uzdolnione drużyny piłkarskie i piłkarze jak A. Jedrych P. Mrozinski częstokroć zagwarantowały wyborowym entuzjastom futbolu wiele pozytywnych przeżyć. Natrafiamy na bezwzględne faule kończące się żółtą kartką, widowiskowe asysty i gole dodające niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Przyciągające uwagę potyczki pomiędzy graczami bywają zagorzałe, nie często zdarza się, iż są to widowiska nie warte uwagi. Warto więc przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych, oglądać spotkania piłkarskiej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Udział takich drużyn jak GKS Katowice i Puszcza Niepołomice w lidze I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion ul. Bukowa.