GKS Katowice - aktualności i wyniki

GKS Katowice kontra Podbeskidzie 5-0

Spotkanie GKS Katowice - Podbeskidzie zakończone wynikiem 5-0

W dniu 17 marca 2024 roku na Stadionie ul. Bukowa drużyna GKS Katowice podejmowała Podbeskidzie w ramach 24. kolejki I ligi. Spotkanie zakończyło się pewnym zwycięstwem gospodarzy, którzy pokonali rywali aż 5-0. Już na przerwę katowiczanie schodzili z prowadzeniem 3-0, kontrolując przebieg meczu od pierwszych minut.

Resovia Rzeszów vs GKS Katowice, wynik końcowy 0-2

Spotkanie Resovia Rzeszów - GKS Katowice, wynik końcowy 0-2

Wczoraj, 10 marca 2024 roku, na Stadionie Stal odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Resovia Rzeszów oraz GKS Katowice. Mecz zakończył się zwycięstwem GKS Katowice 2-0, pomimo wyniku na przerwę, który był remisem 0-0. Starcie to miało miejsce w ramach 23. kolejki I ligi.

Mecz pomiędzy GKS Katowice kontra Znicz Pruszków zakończony wynikiem 3-1

Na stadionie Stadion ul. Bukowa dnia 2024-03-02 11:40 odbył się mecz GKS Katowice kontra Znicz Pruszków - 3-1

W ostatnim spotkaniu rozgrywek I ligi drużyna GKS Katowice podejmowała na własnym stadionie ekipę Znicza Pruszków. Mecz odbył się 2 marca 2024 roku o godzinie 11:40. Gospodarze pewnie kontrolowali grę i zakończyli pojedynek zwycięstwem 3-1, prowadząc już 2-0 na przerwę. Emocje sięgnęły zenitu na Stadionie ul. Bukowa, gdzie miejscowa publiczność miała okazję cieszyć się z udanego występu swojej drużyny.

Mecz pomiędzy Wisla Plock vs GKS Katowice, wynik końcowy 2-1

Spotkanie Wisla Plock kontra GKS Katowice, wynik 2-1

W ostatnim starciu I ligi piłkarskiej drużyna Wisły Płock podejmowała GKS Katowice na Orlen Stadion. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2-1, po emocjonującej rywalizacji, która trwała aż do ostatnich minut. Pomimo wyrównanego wyniku na przerwę (1-1), to gracze Wisły zdołali zdobyć bramkę decydującą o zwycięstwie. Spotkanie odbyło się 24 lutego o godzinie 14:00, a dziś mija dokładnie 2 dni od tego starcia.

Mecz GKS Katowice kontra Motor Lublin zakończony wynikiem 2-0

Mecz między GKS Katowice i Motor Lublin dnia 2024-02-19 17:00 na stadionie Stadion ul. Bukowa - wynik 2-0

W poniedziałek, 19 lutego 2024 roku, na Stadionie ul. Bukowa odbył się mecz pomiędzy drużynami GKS Katowice i Motor Lublin. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 2-0, którzy już po pierwszej połowie prowadzili 1-0. To było starcie 20. kolejki I ligi, które dostarczyło wiele emocji i niezapomnianych momentów dla kibiców obu ekip.

Chrobry Głogów kontra GKS Katowice 1-4

Chrobry Głogów kontra GKS Katowice, wynik spotkania - 1-4

Mecz pomiędzy Chrobrym Głogów i GKS Katowice zakończył się zwycięstwem gości 4-1. Spotkanie, które odbyło się na Stadionie GOS, było częścią 19. kolejki I ligi. Wynik na przerwę wynosił 2-1 na korzyść drużyny przyjezdnej.

Mecz Wisla Krakow vs GKS Katowice wynik 3-2

Mecz Wisla Krakow - GKS Katowice zakończony wynikiem 3-2 na stadionie Stadion Miejski im. Henryka Reymana dnia 2023-11-25 16:30

W ostatnim spotkaniu I ligi Wisła Kraków podejmowała GKS Katowice na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana. Mecz zakończył się wynikiem 3-2 na korzyść gospodarzy, którzy już na przerwę schodzili z minimalnym prowadzeniem 1-0. Warto zauważyć, że pojedynek odbył się 25 listopada 2023 roku o godzinie 16:30. To było starcie 16. kolejki I ligi.

Mecz GKS Katowice kontra Tychy 71, wynik 1-0

Na stadionie Stadion ul. Bukowa miał miejsce mecz GKS Katowice kontra Tychy 71 - 1-0

W emocjonującym meczu I Ligi piłki nożnej drużyna GKS Katowice pokonała Tychy 71 wynikiem 1-0. Spotkanie, które odbyło się na Stadionie ul. Bukowa, było pełne napięcia i niezwykłych akcji. Pomimo braku bramek w pierwszej połowie, obie drużyny starały się zdobyć prowadzenie. Ostatecznie to GKS Katowice zdołało strzelić decydującego gola, zapewniając sobie cenne trzy punkty. Mecz odbył się 12 listopada 2023 roku o godzinie 11:40. To kolejka numer 15 w rozgrywkach ligowych.

Stal Rzeszów kontra GKS Katowice 2-2

Na stadionie Stadion Stal odbył się mecz Stal Rzeszów vs GKS Katowice zakończony wynikiem 2-2

W niedzielnym spotkaniu I Ligi, drużyna Stal Rzeszów podejmowała u siebie ekipę GKS Katowice. Mecz zakończył się remisem 2-2, a emocje trwały przez całe 90 minut. Gole padły po obu stronach, przy czym na przerwę to goście schodzili z minimalnym prowadzeniem 0-1. . Spotkanie odbyło się na Stadionie Stal, a sędzią głównym był .