Spotkanie pomiędzy GKS Katowice i ŁKS Łódź na stadionie Stadion ul. Bukowa dnia 2022-11-11 19:30: końcowy wynik 1-5

Dnia 2022-11-11 19:30 na stadionie Stadion ul. Bukowa rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki Regular Season - 18 pomiędzy GKS Katowice a ŁKS Łódź.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy GKS Katowice a ŁKS Łódź zakończyła się wynikiem 0-4. Końcowy wynik meczu to 1-5.

Gole strzelali: M. Kowalczyk 3' 0-1 S. Jurić 33' 0-2 B. Szeliga 39' 0-3 S. Jurić 45' 0-4 M. Trąbka 52' 0-5 J. Arak 60' 1-5

Żółte kartki GKS Katowice: M. Urynowicz 34' G. Janiszewski 38'

Żółte kartki ŁKS Łódź:

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Gryckiewicz. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna GKS Katowice zmierzy się już z Nieciecza, następne spotkania z drużynami Podbeskidzie i Zaglebie Sosnowiec a ŁKS Łódź podejmie Tychy 71. Następne mecze zagra z drużynami SKRA Częstochowa i Chrobry Głogów.

Dzisiaj liczna grupa kibiców śledzi potyczki ligi I Liga. Liczące się piłkarskie drużyny z ligi i piłkarze jak M. Urynowicz nieraz zaserwowały wspaniałym kibicom wiele zapierających dech w piersiach emocji. Zdarzają się brutalne faule, przepiękne asysty i gole, które gwarantują smaczku całemu wydarzeniu. Przyciągające uwagę zmagania pomiędzy piłkarzami zdarzają się bezkompromisowe, rzadko okazuje się, że są to zmagania nużące. Serdecznie zachęcamy, aby śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i oglądać mecze piłkarskie ligi I Liga. GKS Katowice i ŁKS Łódź i ich udział w I Liga gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion ul. Bukowa.