Mecz Odra Opole - GKS Katowice na stadionie Stadion Miejski dnia 2021-09-25 10:40: wynik końcowy 4-2

Dnia 2021-09-25 10:40 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 10 pomiędzy Odra Opole a GKS Katowice.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Odra Opole a GKS Katowice wynik to 3-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4-2.

Gole strzelali: K. Janus 21' 1-0 F. Szymczak 31' 1-1 A. Piech 38' 2-1 M. Mackowiak 42' 3-1 K. Nowak 52' 4-1 P. Zemlo 69' 4-2

Żółte kartki Odra Opole:

Żółte kartki GKS Katowice:

Czerwone kartki Odra Opole:

Główny arbiter spotkania to . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Odra Opole stanie naprzeciw Tychy 71, następne spotkania z drużynami SKRA Częstochowa i Puszcza Niepołomice a GKS Katowice z Olimpia Zambrów. Następne mecze zagra z drużynami Stomil Olsztyn i Tychy 71.

Bardzo często kibice z dużym entuzjazmem śledzą starcia ligi I Liga. Mocne drużyny futbolowe z tej ligi i piłkarze tacy jak nierzadko zagwarantowały fantastycznym entuzjastom wrażenia sięgające zenitu. Ustawicznie obserwujemy nieczyste sytuacje na faul kończące się wielokrotnie czerwoną kartką, widowiskowe sytuacje podbramkowe oraz asysty, które zapewniają dreszcz emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Walki pomiędzy drużynami okazują się nader nieustępliwe, nie często zdarza się koniec końców, iż potyczki nudzą fana. Z tego powodu warto przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić wydarzenia piłkarskiej znanej ligi I Liga. Uczestnictwo takich zespołów jak Odra Opole i GKS Katowice z ligi I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadion Miejski.