Chrobry Głogów kontra GKS Katowice, wynik meczu 0-0

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Chrobry Głogów i GKS Katowice wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

W dniu 2023-05-07 16:00 na obiekcie sportowym Stadion GOS odbył się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 30 pomiędzy Chrobry Głogów a GKS Katowice.

Gole strzelali: S. Bergier 51' 0-1 S. Bergier

Żółte kartki Chrobry Głogów: D. Weglarz 50'

Żółte kartki GKS Katowice: A. Kozubal 6' G. Janiszewski 62' S. Bergier 72'

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Chrobry Głogów stanie naprzeciw Tychy 71, następne spotkania z drużynami SKRA Częstochowa oraz Górnik Łęczna. Kolejno natomiast GKS Katowice z Puszcza Niepołomice. Następne mecze zagra z drużynami Stal Rzeszów oraz Ruch Chorzów.

Liczna grupa fanów śledzi poczynania, które startują w lidze I Liga. Fascynujące piłkarskie zespoły oraz zawodnicy jak D. Weglarz A. Kozubal stale gwarantują kapitalnym entuzjastom futbolu wrażenia z najwyższej półki. Zdarzają się wyśmienite bramki i asysty, nieczyste faule kończące się czerwonym kartonikiem zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Potyczki pomiędzy drużynami futbolowymi bywają zażarte, nie często bywa koniec końców, iż są to widowiska drętwe. Serdecznie zachęcamy, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi I Liga oraz śledzić zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów futbolowych. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak Chrobry Głogów i GKS Katowice z ligi I Liga gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Stadion GOS.