Spotkanie GKS Katowice kontra Resovia Rzeszów na obiekcie Stadion ul. Bukowa dnia 2023-08-26 13:00: końcowy wynik 3-0

W dniu 2023-08-26 13:00 na obiekcie sportowym Stadion ul. Bukowa odbył się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 6. Zmierzyły się ze sobą GKS Katowice oraz Resovia Rzeszów.

Po pierwszej połowie meczu między GKS Katowice a Resovia Rzeszów wynik wynosił 2-0. Końcowy wynik meczu to 3-0.

Gole strzelali: A. Jędrych 9' 1-0 G. Rogala 45' 2-0 M. Marzec 89' 3-0

Żółte kartki GKS Katowice: G. Rogala 15' A. Kozubal 53' B. Jaroszek 64'

Żółte kartki Resovia Rzeszów: R. Mikulec 37' A. Lyszczarz 39'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Urban. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna GKS Katowice zmierzy się już z Podbeskidzie, następne spotkania z drużynami Zaglebie Sosnowiec oraz Lechia Gdansk. Kolejno natomiast Resovia Rzeszów z Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Łęczna oraz Polonia Warszawa.

Liczna grupa kibiców śledzi interesujące potyczki w lidze I Liga. Ciekawe piłkarskie drużyny oraz zawodnicy tacy jak przykładowo G. Rogala R. Mikulec stale serwują kapitalnym miłośnikom wrażenia zapadające w pamięć. Obserwujemy brutalne sytuacje na faul, przepiękne asysty czy gole, które gwarantują pikanterii całemu widowisku. Cieszące oko potyczki między graczami ligowymi bywają zagorzałe, rzadko okazuje się jednoznacznie, że są to zmagania statyczne. Z tego względu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, oglądać spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi I Liga oraz przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. GKS Katowice oraz Resovia Rzeszów jak ich udział w I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion ul. Bukowa.