Na stadionie Stadion Stal odbył się mecz Stal Rzeszów vs GKS Katowice zakończony wynikiem 2-2

W niedzielnym spotkaniu I Ligi, drużyna Stal Rzeszów podejmowała u siebie ekipę GKS Katowice. Mecz zakończył się remisem 2-2, a emocje trwały przez całe 90 minut. Gole padły po obu stronach, przy czym na przerwę to goście schodzili z minimalnym prowadzeniem 0-1. . Spotkanie odbyło się na Stadionie Stal, a sędzią głównym był .

Mecz pomiędzy drużynami: Stal Rzeszów oraz GKS Katowice

W sobotnie popołudnie na Stadionie Stal odbyło się zacięte starcie pomiędzy drużynami Stal Rzeszów i GKS Katowice. Mecz zakończył się remisem 2-2, a emocje sięgały zenitu.

Przebieg meczu

Spotkanie rozpoczęło się od dynamicznej gry z obu stron. Po kilku groźnych akcjach GKS Katowice wyszło na prowadzenie w 25. minucie za sprawą strzału S. Bergiera. Stal Rzeszów próbowała odpowiedzieć, jednak do przerwy wynik nie uległ zmianie.

W drugiej połowie GKS Katowice podwyższyło prowadzenie, gdy D. Brzozowski skierował piłkę do bramki rywali w 55. minucie. Wydawało się, że goście kontrolują przebieg spotkania, ale Stal Rzeszów nie zamierzała się poddać. W 75. minucie Adler zmniejszył straty, a w 87. minucie ponownie wpisał się na listę strzelców, doprowadzając do wyrównania. Asystującym przy bramce Adlera był S. Thill.

W końcówce meczu obie drużyny starały się zdobyć zwycięskiego gola, jednak ostatecznie wynik nie uległ zmianie. Mecz zakończył się remisem 2-2, dostarczając kibicom mnóstwa emocji.

Kartki

Mecz nie obył się bez żółtych kartek. M. Simcak z Stal Rzeszów otrzymał żółtą kartkę w 61. minucie, natomiast zespół GKS Katowice zgromadził trzy żółte kartki: D. Kudla w 81. minucie, D. Brzozowski w 87. minucie oraz G. Janiszewski w doliczonym czasie gry.