Spotkanie pomiędzy Stal Rzeszów oraz GKS Katowice zakończone wynikiem 1-1 dnia 2023-05-20 18:00 na obiekcie Stadion Stal

W dniu 2023-05-20 18:00 na obiekcie sportowym Stadion Stal rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 32 pomiędzy Stal Rzeszów a GKS Katowice.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Stal Rzeszów oraz GKS Katowice wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Gole strzelali: D. Michalik 62' 1-0 J. Arak 86' 1-1

Żółte kartki Stal Rzeszów: R. Mustafaev 15' B. Wolski 27'

Żółte kartki GKS Katowice: M. Kolodziejski 90'

Czerwone kartki Stal Rzeszów:

Sędzią głównym tego spotkania był M. Opaliński. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Stal Rzeszów stanie naprzeciw Tychy 71, następne spotkania z drużynami SKRA Częstochowa oraz Ruch Chorzów natomiast GKS Katowice podejmie Chojniczanka Chojnice. Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Liczni fani piłki nożnej śledzą niezwykle interesujące potyczki w lidze I Liga. Uzdolnione zespoły futbolowe oraz piłkarze jak R. Mustafaev M. Kolodziejski nieustannie zapewniają pierwszorzędnym sympatykom mnóstwo niesamowitych emocji. Zdarzają się zapadające w pamięć sytuacje podbramkowe oraz asysty, bezlitosne faule, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Walki pomiędzy zawodnikami bywają bardzo zaciekłe, nie często bywa, że są to mecze usypiające. Warto więc śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz śledzić mecze futbolowe znakomitej ligi I Liga. Udział takich popularnych drużyn jak Stal Rzeszów oraz GKS Katowice z ligi I Liga zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Stadion Stal.