Na obiekcie Stadion ul. Bukowa dnia 2023-09-15 18:30 odbył się mecz między GKS Katowice oraz Zaglebie Sosnowiec: końcowy wynik 0-1

Po pierwszej połowie spotkania między GKS Katowice i Zaglebie Sosnowiec wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-1.

W dniu 2023-09-15 18:30 na obiekcie sportowym Stadion ul. Bukowa rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 8 pomiędzy GKS Katowice a Zaglebie Sosnowiec.

Gole strzelali: K. Biliński 32' 0-1

Żółte kartki GKS Katowice: A. Kozubal 10' S. Shibata 57' B. Baranowicz 66' J. Arak 77' G. Rogala 90'

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: M. Karwot 18' K. Wrzesinski 62' J. Valencia 90' A. Troc 90'

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Sędzią głównym tego spotkania był L. Lewandowski. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna GKS Katowice stawi czoła Lechia Gdansk, następne spotkania z drużynami Gornik Zabrze oraz Odra Opole natomiast Zaglebie Sosnowiec z Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami Gryf Wejherowo oraz Górnik Łęczna.

Mnóstwo fanów futbolu z dużym zapałem śledzi starcia, które tyczą się ligi I Liga. Składające się z utalentowanych napastników/obrońców drużyny futbolowe z tejże ligi oraz piłkarze tacy jak między innymi A. Kozubal M. Karwot systematycznie serwują fantastycznym kibicom wiele niesamowitych przeżyć. Niesamowite potyczki między graczami ligowymi okazują się niezwykle nieustępliwe, bardzo rzadko zdarza się, że są to widowiska nudne. Obserwujemy bezlitosne sytuacje na faul kończące się bardzo często pokazaniem żółtego kartonika, niezwykłe asysty oraz bramki, które dodają niesamowite wrażenia z meczu. Warto więc śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich i przeglądać mecze futbolowe profesjonalnej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. GKS Katowice i Zaglebie Sosnowiec jak ich udział w I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion ul. Bukowa.