Na obiekcie Stadion Miejski Chojnice miało miejsce spotkanie Chojniczanka Chojnice kontra GKS Katowice - wynik końcowy 3-3

Chojniczanka Chojnice kontra GKS Katowice, wynik końcowy 3-3.

Po pierwszej połowie spotkania między Chojniczanka Chojnice oraz GKS Katowice wynik to 2-1. Końcowy wynik spotkania to 3-3.

W dniu 2023-06-03 15:30 na stadionie Stadion Miejski Chojnice odbył się mecz ligi I Liga kolejki 34 pomiędzy Chojniczanka Chojnice a GKS Katowice.

Gole strzelali: G. Rogala 11' 0-1 S. Skrzypczak 22' 1-1 K. Mazek 29' 2-1 A. Jędrych 60' 2-2 S. Bergier 73' 2-3 T. Mikołajczak 90' 3-3

Żółte kartki Chojniczanka Chojnice: P. Czajkowski 13' M. Grolik 55' C. Raburski 70'

Żółte kartki GKS Katowice: G. Janiszewski 6' O. Repka 8' M. Urynowicz 84' O. Repka 90' Z. Wojciechowski 90'

Czerwone kartki Chojniczanka Chojnice:

Czerwone kartki GKS Katowice: O. Repka 90'

Sędzią głównym tego spotkania był T. Marciniak. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Chojniczanka Chojnice zmierzy się już z , następne spotkania z drużynami oraz natomiast GKS Katowice podejmie . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Liczna grupa kibiców z dużym entuzjazmem śledzi pasjonujące potyczki ligi I Liga. Składające się z utalentowanych obrońców/napastników futbolowe zespoły z tej ligi oraz zawodnicy jak P. Czajkowski G. Janiszewski nieraz zaserwowały własnym stałym miłośnikom mnóstwo wspaniałych emocji. Walki między graczami są nader zażarte, bardzo rzadko zdarza się ostatecznie, że mecze nie są warte uwagi. Często trafiamy na książkowe sytuacje podbramkowe oraz asysty, nieprzepisowe faule zakończone pokazaniem czerwonej kartki gwarantujące smaczku całemu wydarzeniu. Dlatego więc warto śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich oraz oglądać mecze futbolowe ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak Chojniczanka Chojnice oraz GKS Katowice z ligi I Liga zapewnia super emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Stadion Miejski Chojnice.