Na obiekcie Polsat Plus Arena Gdańsk dnia 2023-09-22 18:30 odbył się mecz pomiędzy Lechia Gdansk i GKS Katowice zakończony wynikiem 5-1

Lechia Gdansk - GKS Katowice, wynik końcowy 5-1.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Lechia Gdansk i GKS Katowice wynik wynosił 1-1. Końcowy wynik meczu to 5-1.

W dniu 2023-09-22 18:30 na stadionie Polsat Plus Arena Gdańsk rozegrał się interesujący mecz ligi I Liga kolejki 9. Zmierzyły się ze sobą Lechia Gdansk i GKS Katowice.

Gole strzelali: Luis Fernández 9' 1-0 S. Bergier 13' 1-1 Luis Fernández 55' 2-1 T. Bobček 65' 3-1 E. Olsson 77' 4-1 T. Bobček 84' 5-1

Żółte kartki Lechia Gdansk: I. Zhelizko 43'

Żółte kartki GKS Katowice: A. Kozubal 18' S. Shibata 37' M. Wasielewski 45' S. Shibata 46'

Czerwone kartki Lechia Gdansk:

Czerwone kartki GKS Katowice: S. Shibata 46' A. Jedrych 61'

Sędzią głównym tego spotkania był M. Kochanek. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Lechia Gdansk zmierzy się już z Wisla Krakow, następne spotkania z drużynami Nieciecza i Górnik Łęczna natomiast GKS Katowice z Gornik Zabrze. Następne mecze zagra z drużynami Odra Opole i Nieciecza.

Coraz częściej mnóstwo kibiców śledzi ekscytujące poczynania ligi I Liga. Liczące się drużyny piłkarskie i piłkarze jak I. Zhelizko A. Kozubal wielokrotnie gwarantują wspaniałym entuzjastom futbolu wiele przeżyć. Walki pomiędzy piłkarzami z ligi bywają bezkompromisowe, niezwykle rzadko okazuje się, iż potyczki nas nudzą. Obserwujemy brutalne faule kończące się pokazaniem czerwonego kartonika, niezwykłe asysty czy gole zapewniające dreszcz emocji z oglądanego meczu. Warto więc przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić mecze piłkarskie lubianej ligi I Liga. Lechia Gdansk i GKS Katowice i ich udział w I Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Polsat Plus Arena Gdańsk.