Chrobry Głogów kontra GKS Katowice, wynik spotkania - 1-4

Mecz pomiędzy Chrobrym Głogów i GKS Katowice zakończył się zwycięstwem gości 4-1. Spotkanie, które odbyło się na Stadionie GOS, było częścią 19. kolejki I ligi. Wynik na przerwę wynosił 2-1 na korzyść drużyny przyjezdnej.

Mecz pomiędzy drużynami: Chrobry Głogów vs GKS Katowice

Wynik końcowy: 1-4

Mecz pomiędzy drużynami Chrobry Głogów a GKS Katowice odbył się na Stadionie GOS w ramach 19. kolejki I Ligi. Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 14:00 w dniu 16 grudnia 2023 roku. Sędzią głównym był G. Kawałko.

Pierwsza połowa rozpoczęła się z determinacją obu drużyn, ale to goście szybko objęli prowadzenie. W 15. minucie A. Kozubal strzelił gola, dając GKS Katowice przewagę 1-0. Gospodarze nie zamierzali jednak pozostawać dłużej w tyle i w 43. minucie M. Lebedyński wyrównał stan meczu na 1-1. Jednak tuż przed przerwą O. Repka ponownie doprowadził gości do prowadzenia, ustalając wynik pierwszej połowy na 1-2.

Druga połowa okazała się być równie widowiskowa, ale to GKS Katowice zdominowało boisko. W 49. minucie to A. Jędrych wpisał się na listę strzelców, powiększając przewagę gości. Niebawem powtórzył to A. Kozubal, zdobywając swoją drugą bramkę w meczu i ustalając wynik na 1-4 dla GKS Katowice.

Gra była niezwykle zacięta, co zaowocowało kilkoma żółtymi kartkami dla obu drużyn. Gospodarze otrzymali kartki w 7., 45., 47. i 81. minucie, natomiast goście zostali ukarani w kolejnych 43., 48., 55. i 79. minucie.

Mimo zażartej rywalizacji, nie doszło do żadnych czerwonych kartek. Po spotkaniu, Chrobry Głogów czekają kolejne mecze z Niecieczą, Górnikiem Łęczna oraz Motorem Lublin, natomiast GKS Katowice zmierzy się z Wisłą Płock oraz Zniczem Pruszków.