GKS Katowice - Wisla Krakow, wynik spotkania 1-3

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy GKS Katowice i Wisla Krakow zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-3.

W dniu 2023-03-04 16:30 na obiekcie sportowym Stadion ul. Bukowa rozegrał się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 22. Na przeciw siebie stanęły GKS Katowice oraz Wisla Krakow.

Gole strzelali: Luis Fernández 49' 0-1 Luis Fernández 54' 0-2 Ángel Rodado 64' 0-3 J. Arak 69' 1-3

Żółte kartki GKS Katowice: A. Jedrych 50'

Żółte kartki Wisla Krakow: V. Basha 90'

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Sędzią głównym tego spotkania był J. Przybył. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna GKS Katowice stanie naprzeciw Sandecja Nowy Sącz, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów oraz Arka Gdynia a Wisla Krakow z Tychy 71. Następne mecze zagra z drużynami SKRA Częstochowa oraz Chrobry Głogów.

Wierni fani śledzą bardzo ciekawe potyczki w lidze I Liga. Ciekawe zespoły piłkarskie z tejże ligi oraz piłkarze jak A. Jedrych V. Basha systematycznie zapewniają fantastycznym fanom emocje zapadające w pamięć. Nieustannie natrafiamy na nieprzepisowe sytuacje na faul, efektowne asysty oraz bramki dodające pikanterii całemu widowisku. Zmagania pomiędzy graczami z ligi okazują się bezkompromisowe, nie często bywa jednoznacznie, iż potyczki nas nudzą. Warto więc oglądać wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych. Udział takich zespołów jak GKS Katowice i Wisla Krakow z ligi I Liga gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak Stadion ul. Bukowa.