Mecz SKRA Częstochowa - GKS Katowice zakończony wynikiem 0-1

SKRA Częstochowa - GKS Katowice 0-1.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy SKRA Częstochowa a GKS Katowice wynik to 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-1.

Dnia 2022-10-01 13:00 na obiekcie sportowym Stadion GKS-u odbył się interesujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 12. Na przeciw siebie stanęły SKRA Częstochowa oraz GKS Katowice.

Gole strzelali: J. Arak 72' 0-1

Żółte kartki SKRA Częstochowa: R. Golebiowski 19' P. Pyrdol 69'

Żółte kartki GKS Katowice: A. Jedrych 12' A. Brod 14' G. Janiszewski 48' M. Roginic 52' R. Figiel 86' D. Dudzinski 89'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Główny arbiter spotkania - Ł. Karski. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu SKRA Częstochowa stawi czoła Tychy 71, następne spotkania z drużynami Górnik Łęczna oraz Chrobry Głogów natomiast GKS Katowice zmierzy się z Chrobry Głogów. Następne mecze zagra z drużynami Puszcza Niepołomice oraz Gornik Zabrze.

Mnóstwo kibiców z entuzjazmem śledzi poczynania w lidze I Liga. Mocne zespoły futbolowe z tej ligi oraz piłkarze tacy jak m.in. R. Golebiowski A. Jedrych nierzadko zaserwowały fantastycznym miłośnikom wiele zapierających dech w piersiach przeżyć. Nieprzerwanie zdarzają się brutalne sytuacje z faulem, efektowne asysty i gole, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Potyczki pomiędzy drużynami futbolowymi zdarzają się nader bezkompromisowe, bardzo rzadko bywa, że są to mecze nudne. Dlatego więc warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, oglądać wydarzenia piłkarskiej ligi I Liga oraz przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. SKRA Częstochowa i GKS Katowice i ich udział w I Liga gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie, Stadion GKS-u.