Dnia 2022-09-17 15:30 odbył się mecz między GKS Katowice oraz Tychy 71 zakończony wynikiem 1-1

W dniu 2022-09-17 15:30 na obiekcie sportowym Stadion ul. Bukowa rozegrał się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 11. Na przeciw siebie stanęły GKS Katowice oraz Tychy 71.

Pierwsza połowa meczu między GKS Katowice a Tychy 71 zakończyła się wynikiem 1-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: M. Czyżycki 6' 0-1 A. Błąd 13' 1-1

Żółte kartki GKS Katowice: B. Jaroszek 36'

Żółte kartki Tychy 71: M. Kozina 86'

Czerwone kartki Tychy 71:

Sędzią głównym tego spotkania był S. Jarzebak. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu GKS Katowice stawi czoła SKRA Częstochowa, następne spotkania z drużynami Chrobry Głogów oraz Puszcza Niepołomice. Kolejno natomiast Tychy 71 z Górnik Łęczna. Następne mecze zagra z drużynami SKRA Częstochowa oraz Chrobry Głogów.

Bardzo często oddani fani futbolu śledzą potyczki ligi I Liga. Ciekawe piłkarskie zespoły z tej ligi oraz piłkarze jak B. Jaroszek M. Kozina nierzadko zapewniły wspaniałym sympatykom mnóstwo niesamowitych wrażeń. Walki między drużynami zdarzają się nader nieustępliwe, bardzo rzadko zdarza się ostatecznie, że są to mecze nużące. Trafiamy na wyśmienite gole i asysty, brutalne sytuacje na faul zapewniające wyjątkowe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Dlatego też warto śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz przeglądać mecze piłkarskie pasjonującej ligi I Liga. GKS Katowice oraz Tychy 71 jak ich udział w I Liga gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych utalentowanych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Stadion ul. Bukowa.