Na obiekcie Stadion Górnik miał miejsce mecz Górnik Łęczna kontra GKS Katowice zakończony wynikiem 2-2

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Górnik Łęczna i GKS Katowice zakończyła się 2-0. Końcowy wynik meczu to 2-2.

Dnia 2022-09-10 18:00 na obiekcie sportowym Stadion Górnik rozegrał się interesujący mecz ligi I Liga kolejki 10. Zmierzyły się ze sobą Górnik Łęczna i GKS Katowice.

Gole strzelali: D. Gąska 23' 1-0 S. Krykun 34' 2-0 M. Kołodziejski 71' 2-1 M. Roginić 81' 2-2

Żółte kartki Górnik Łęczna: S. Lewkot 39'

Żółte kartki GKS Katowice: M. Kolodziejski 90'

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Główny sędzia meczu - Ł. Szczech. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Górnik Łęczna zmierzy się już z Nieciecza, następne spotkania z drużynami Tychy 71 i Podbeskidzie natomiast GKS Katowice z Tychy 71. Następne mecze zagra z drużynami SKRA Częstochowa i Chrobry Głogów.

Liczni kibice śledzą starcia, które dotyczą ligi I Liga. Fascynujące piłkarskie drużyny z ligi i piłkarze tacy jak S. Lewkot M. Kolodziejski nieustannie gwarantują fantastycznym kibicom wiele pozytywnych emocji. Przyciągające uwagę potyczki pomiędzy graczami zdarzają się niezwykle zagorzałe, rzadko okazuje się, iż są to widowiska mało interesujące. Stale zdarzają się bezlitosne faule kończące się niejednokrotnie żółtym kartonikiem, idealne asysty i sytuacje podbramkowe gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać mecze piłkarskie pasjonującej ligi I Liga i przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Udział takich zespołów jak Górnik Łęczna i GKS Katowice z ligi I Liga gwarantuje super emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion Górnik.